Güzelyurt Vaillant Servisi

Güzelyurt Vaillant Servisi Size En yakın Vaillant Kombi Servisi! Tüm Vaillant teknik servisi bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı ekonomik, güvenilir ve hızlı bir hizmet anlayışı ile elde edebilirsiniz. Güzelyurt Vaillant servisi iletişim bilgileri 648 10 25

Güzelyurt Vaillant Servisinde Herşey Garantili!

Güzelyurt Vaillant servisi tarafından bakım ve onarımı yapılan cihazlarınızın, tamir, bakım ve yedek parça değişim bilgileri Vaillant markası, elektronik ortamda bilgisayar veri tabanımızda yerini alır.Bu sayede Vaillant cihazınızında yapılan tüm işlemleri takip edebiliriz. Güzelyurt Vaillant kombi teknik servisi’nde tamir ve bakım yapılan her Vaillant cihazın, teknik servis bilgilerine yıllar sonra ulaşmak mümkün olabilmektedir.

Vaillant servisimize tekrar gelen bir kombinin daha önce yapılan tüm bakım, onarım, yedek parça ve işçilik bilgileri hangi uzmanımız tarafından onarıldığı bilgileri her an ulaşılabilir durumdadır.Bu sayede onarımını yaptığımız bir Vaillant kombi için 1 yıl içinde tekrar arıza bildirimi yaptığı zaman, aynı arızanın tekrar yaşanması durumunda yedek parça, işçilik ve nakliye ücretleri firmamızın garantisi altındadır. Vaillant cihaz onarımlarında kullanıdığımız her yedek parça Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı tarafından onaylanmak şartı ile üretilmiş ve Vaillant üreticisi tarafından ithal edilmiştir.Orijinal Vaillant yedek parçalar, Vaillant servisi bakım ve onarım işlemlerinde kullanılması test edilip onaylanmıştır. Merkez Vaillant servisi yedek parçalarda yıl süresince oluşabilecek arızalara garanti vermesinin arkasında, Vaillant üreticisi bulunmaktadır.Vaillant servisi tarafından bakım ve onarımı yapılan cihazlara yönelik olarak 1 yıl boyunca işçilik ve nakliye giderlerininde garanti kapsamına alınması yapılan işin ciddiyetini ortaya koymaktadır.

Leave a Reply